News

Nove album PLEASE THE TREES a turne s MUDHONEY!

28.8.2018

Nove album PLEASE THE TREES a turne s MUDHONEY!

INFINITE DANCE je nové již páte album Please The Trees, vyjde 19. 9. 2018 na vinylu, cd a jako download/streaming. Křest alba proběhne tentýž den na lodi  Altenburg 1964.  V listopadu kapela odehraje v roli předskokana evropské turné kultovní seattleské kapele MUDHONEY.

Vychází živák Please The Trees

9.10.2017

Vychází živák Please The Trees

Koncertní záznam s názvem ''007 Strahov – Licence to LIVE'' , který byl pořízen na Sedmičce v roce 2016 vycházi jako digitální download k stažení zdrame. Najdete v sekci Digital Store
Nové album Please The Trees!

18.9.2015

Nové album Please The Trees!

CARP - nové, v pořadí již čtvrté album Please The Trees vychází 21. září 2015. Křest desky proběhne v Přístavu 18600 http://18600.cz v úterí 22. září a jako host vystoupí Obelisk of Light. Album vychází na vinylu, CD, digitalní download MP3 /FLAC, dostupný na iTunes, Spotify, Deezer a pod. Na video k pilotnímu singlu Suite F se může podívat zde v sekci "videos"

A Forest Affair vychází v reedici

6.12.2014

A Forest Affair vychází v reedici

Právě vycházi druhé limitované vydání třetí řadovky Please The Trees "A Forest Affair". Album vychází v novém obalu na 140g čirém vinylu v počtu 100 kusů. Deska obsahuje kupón s kódem pro stažení alba ve formátu MP3 a jako bonus soubor obsahuje záznam živého vystoupení Please The Trees ze křtu alba A Forest Affair v Malostranské besedě v Praze 10. 12. 2012.

Recenze "A Forest Affair" v polských mediích

31.12.2012

Recenze "A Forest Affair" v polských mediích

"A Forest Affair" jde do distribuce v Polsku a Please The Trees v lednu absolvují po Polsku turné. V souvislosti s obojím vycházejí postupně zatím prý pochvalné recenze v polských  e-zinech... czekuj tutaj:
Magnetoffon
Students.pl
T-mobil Music.pl
Violence-online.pl
Screenagers.pl
Wywrota.pl
fuckyouhipsters
Artysta.pl

A Forest Affair je venku!

10.10.2012

A Forest Affair je venku!

Nové album kapely Please The Trees vychází právě dnes a je k dispozici na černém vinylu, modrém CD, jako download MP3 resp. FLAC na naší nové DOWNLOADS stránce. Album bude dnes večer pokřtěn v Malostranské besedě od 20:00.

Nový singl Please The Trees k stažení!

5.9.2012

Nový singl Please The Trees k stažení!

Pilotní singl z připravované desky Please The Trees je od dnes volně k stažení zde: stahuj SHE MADE LOVE TO THE MOON. Album pojmenovaný "A Forest Affair" vychází 10. října na LP/CD/MP3/FLAC. Skladba k poslechu na soundcloud.com zde.

Video trailer k "A Forest Affair"

22.8.2012

Video trailer k "A Forest Affair"

Video trailer k desce A Forest Affair k zhlédnutí na YOUTUBE Podcast music ze skladby Sleep, music by Please The Trees & Jonathan Burnside,Art by Veronika Vlkova & Martin Baar, mov by Cartonclan.

Please The Trees & Starcastic

21.8.2012

Please The Trees & Starcastic

S potěšením oznamujeme, že novým členem rodiny Starcastic Records se stala kapela Please The Trees, s ktrerou připravujeme vydání jejich třetí desky - podle nás nejvyzrálejšího a nejlepšího počinu v diskografii kapely. Please The Trees album natočili v říjnu 2011 s producentem Jonathanem Burnsidem (Melvins, Faith No More, Red House Painters, Nirvana, Gary Floyd Band) v sanfranciském studiu Magnolia. Album A Forrest Affair bude obsahovat deset skladeb, které napsal Václav Havelka, vedle producenta Jonathana Burnsidea se na výsledné podobě ale podíleli všichni členové skupiny, a to včetně bývalého člena Zdeňka Kadlece, který kapelu opustil před dokončením nahrávky a nahradil jej David Babka. Album A Forest Affair vychází 10. října na CD, LP a v digitálních formátech FLAC a MP3.

Tagy