Prodavač – Duchové

> přehrát


vydáno 2. 8. 2011

01. Zbejvá mi ještě chvíle
02. Jaká je barva tvojí noci?
03. Hvězdný války
04. Všechno OK (Soubor tradičního popu cover)
05. Zbejvá mi ještě chvíle (Trancegod Remix by Gargle&Expel) 

Duchové jsou debutovým EP Šamponovo (ex - Sporto) interního projektu Prodavač. Čtyřku treků Šampon sice nahrával spolu s Pe.klem (Plugnplay, Komunisti) a Klukem (ex - Sporto, Plugnplay, Komunisti) v pražským studiu Kundolab, ale EP se dotýká hlavně Kostelce nad Černými lesy, maloměsta, ve kterým žije. Místa, kde se zastavil čas a kde se lidi koukaj na svět skrz televizi. Kde se potkávaj u mrazících boxů v Pennymarketu a kde „všichni nadávaj na krizi, přitom sami žijou tu, co nikdy nezmizí.“ Na EP představuje skeptickej pohled patriota, kterej sice vystřízlivěl, ale chybí mu jasná vize budoucnosti.

“Tohle EP by nikdy nemohlo existovat bez Pe.Kla, kterej na něm má obrovskej podíl a pomohl mi zformulovat něco, co bych bez něj nikdy nedokázal. Velkej dík za pomoc a podporu patří taky Karasovi, Tucznakovi a Pihatce”.

Nahrával a míchal Pe.klo ve studiu Kundolab. Masteroval Gargle&Expel. Track Všechno OK je cover songu od skupiny Soubor tradičního popu. Na bicí hraje Kluk. Hudbu vyrobily Pe.klo se Šamponem. Texty napsal Šampon (až na 04).

 

Další releasy