Ohm Square – Resist dance EP

> přehrát


01. Woodie Boogie
02. Humanic
03. Sweet Love (Moonshine mix)

Vychází: 28. 2. 2013

Cover artwork: Adrian Škrábal / Nairda
http://nairdalove.tumblr.com

Na podzim vyjde u Starcastic Records páté řadové album Ohm Square. Jeho předzvěstí je Resist dance EP, které obsahuje tři skladby.

Od vydání posledního alba "Taking Shape" uběhlo už více jak pět let a v táboře Ohm Square došlo k několika změnám - ty jsou však předzvěstí věcí budoucích. Ohm Square nyní fungují pouze jako duo Jan Čechtický a Charlotte Fairman, doplněné (nejen koncertním) hostem Mirkem Lackem. V tomto složení usilovně pracují na pátém (zatím nepojmenovaném) albu, které by mělo vyjít na podzim roku 2013. Předzvěst mu bude dělat třískladbové "Resist Dance EP", to se na digitálních platformách objeví již ve čtvrtek 28. února. Nový materiál je zahalen do melancholie a potemnělých elektronických ploch, nad nimiž vyčnívá nezaměnitelný vokál Charlie One - opět se tedy dočkáme posuvu do nových zvukových rovin, jak už se u Ohm Square stalo dobrým zvykem.

"Resist Dance EP" se dočkal i své vizuální stránky. Těmi jsou tři původní videoklipy, ke každé skladbě zvlášť, nad kterými dohlédne trojice rozdílných režisérských pohledů. Této nezvyklé úlohy se ujali Jan Šíma, Jan Drozda a Michal Pekárek.

 

Další releasy