Sporto – One Minute Cardinal

18
> přehrát


2007
FLASH MP3 PLAYER (vyprodáno)
FREE MP3 DOWNLOAD

Cover design: Olga Benešová & Radek Sidun

01. Get Me!
02. Born To Die
03. Peter Pan
04. Exfriend
05. Boys Don't Cry
06. Example Given 1992
07. We Will Survive
08. Eastie Boys (feat. PPE)
09. Blank And Blanket
10. Seventeen

Album ONE MINUTE CARDINAL sme vydali na opravdu netypickém nosiči. Deset skladeb se k posluchačům dostalo v limitované edici na flashovém mp3 přehrávači, samozřejmě společně se sluchátky a dokonce i baterií, vše zabalené v kartonové krabici s obalem od Olgy Benešové a Radka Siduna.

Nezvyklou koncepci distribuce alba ONE MINUTE CARDINAL charakterizují podle členů kapely dvě slova, pomíjivost a nejistota. "Součástí balení je i kabel na propojení s počítačem - můžete si to zazálohovat nebo vypálit, ale taky smazat a nahrát do přehrávače něco jinýho. A to nás na tom strašně baví."

Nahrávka ONE MINUTE CARDINAL je sice "studiová" záležitost, představuje ale v první řadě aktuální zvuk i aranže skladeb tak, jak vykrystalizovaly při koncertech a zkouškách za neustálého předělávání. Mimochodem - části alba a nahrávky vznikaly třeba i v autě při cestách na vystoupení, v šatnách, hotelových pokojích a nebo přímo v klubech. ONE MINUTE CARDINAL symbolicky pro SPORTO uzavírá jednu etapu, ve které se Bourek, Šampón a Dáda naučili převést svoje skladby ze studia do klubů (a zpátky).

 

Další releasy